Aktualności

Przygotowania trwają

W tym roku stajemy już po raz dwudziesty trzeci przed podjęciem wyzwania, jakim jest pielgrzymowanie do Matki Bożej w Wilnie. Jesteśmy już bogatsi w organizację, jak i w same pielgrzymowanie.

Przygotowania trwają

      W roku ubiegłym liczba uczestników była już stosunkowo duża i mamy nadzieję, że i w tym roku będzie nas coraz więcej. Pielgrzymowanie i szukanie Pana Boga to wrażenia niezapomniane dla każdego z nas. Każdy uczestnik na pewno może znaleźć dla siebie chociażby odrobinę łaski, którą może rozwijać i żyć przez cały rok.

     Aby pielgrzymka sierpniowa przebiegła sprawnie, musimy już teraz poczynić pewne przygotowania. Aktualnie kończymy wizyty w urzędach i dopracowujemy koncepcję rozplanowania samochodów.

     Chcemy jeszcze bardziej udoskonalić nasz transport pielgrzymkowy, dlatego potrzebujemy ludzi dobrej woli, którzy mogą użyczyć swój samochód. W zamian możemy zapewnić reklamę na materiałach promujących naszą pielgrzymkę. Osoby chętne proszę o kontakt do końca marca pod numerem telefonu: 788-920-208, bądź drogą meilową: pielgrzymka@wilenska.bialystok.pl .

     Powiedzcie o tym swoim znajomym, niech ta informacja odbije się szerokim echem.

     Prosimy Was wszystkich o modlitwę w tej intencji. Aby wszelkie czynności związane z organizacją tego duszpasterskiego przedsięwzięcia mogły być realizowane zgodnie z wolą Bożą.

Pozdrawiam,
ks. Łukasz Żuk


facebook